Doprava ZDARMA při nákupu nad 1000 Kč se Zásilkovnou!

Účinky Omega kyselin na vlasy

Díváte se do zrcadla a ptáte se, kam zmizela ta hustá kštice zdravých a lesklých vlasů? Jsou vaše vlasy slabé, suché a bez života? Padají vám více než kdy před tím nebo váš svědí pokožka na hlavě? Pokud jste na některou z otázek odpověděli ano, nemusíte hned běžet do drogerie pro nový šampón. Raději svým vlasům dopřejte výživu zevnitř. 

 

Péče nejen na vlasy, ale i do vlasů

O své tělo pečujeme nejen pomocí kosmetických přípravků, ale hlavně zdravou a vyváženou stravou. Stejné pravidlo by mělo platit i pro naše vlasy. Výživa vlasových folikul (váčků) hraje pro stav a kondici vlasů důležitou roli. Odrazí se pak na jejich kvalitě, hustotě a celkovém vzhledu. Do svého jídelníčku bychom tak měli mimo jiné zařadit potraviny bohaté na omega kyseliny nebo zvýšit jejich příjem v podobě omega 3-5-6-9 doplňků stravy.

 

Omega kyseliny a jejich vliv na výživu vlasů

Jednou z vlastností, kterou se mohou omega mastné kyseliny pochlubit je protizánětlivý účinek. Zánět bývá častou příčinou zarudnutí a svědění vlasové pokožky a předstupněm vypadávání vlasů. Proto je vhodné vzniku zánětu zamezit v jeho raném stadiu.

Omega kyseliny rovněž pomáhají zklidnit a zvlhčit vlasovou pokožku a zamezit tak tvorbě lupů a šupin.

Je také prokázáno, že omega kyseliny mají schopnost vyživovat vlasové folikuly a podpořit tak růst nových vlasů. Zařazením Purly Omega, SKIN & HAIR do svého pravidelného jídelníčku, dostanou Vaše vlasy pořádnou dávku potřebné výživy. Vaši péči vám oplatí svým leskem, pevností a bohatostí.

 

 

Zpět do obchodu