Doprava ZDARMA při nákupu nad 1000 Kč se Zásilkovnou!

Recenze Purly Omega SKIN & HAIR

56 žen testovalo vliv Purly Omega SKIN & HAIR na padání a růst vlasů a zdraví a krásu pleti. Souhrnné výsledky z těchto sledování naleznete v samostatných článcích na našem blogu.

Co o Purly Omega SKIN & HAIR napsali uživatelky v závěrečném hodnocení? Široká škála jejich poznatků nás překvapila a proto vám je přinášíme nezkreslené v tomto samostatném článku.

 

 CO NA PURLY OMEGA ŘÍKÁJÍ VAŠE VLASY A PLEŤ?

"Méně mastné vlasy a méně viditelné póry na pleti" (Jana)

"Pleť je mnohem hladší" (Mirka)

"Pleť působí vyživeně, plně, řekla bych, že je taková "šťavnatější". U vlasů pozoruji především vliv na padání vlasů, které se při užívání výrobku zlepšilo. Ačkoliv jsem tedy měla problém s olejovou konzistencí (polykat olej mi prostě nejde), zvykla jsem si. Jako benefit vidím zlepšení zažívání - a to především plynnatosti." (Kateřina)

"Pleť vypadá v lepší kondici" (Dana)

"Stav vlasů se opravdu zlepšil. Začínají mi všude po hlavě růst baby vlasky. Krásně dorůstají a jsou hladké a lesklé." (Simona)

"Všimla jsem si většího množství nových malých vlásků. Vlasy jsou krásně lesklé, pevné a s větším objemem." (Aneta)

"Ano, už během prvního měsíce se má pleť v mnohém zlepšila. Po ránu nevypadám jako flekatá zombie a můžu si dovolit vycházet bez hromady make-upu. Pleť je svěží" (Michaela)

"Purly je zázrak hlavně na pleť! Téměř mi to vyhladilo obličej, kůže je pružnější, v rámci pms nedocházelo k velkému zhoršení akné. byla jsem unesena :-) " (Markéta)

"Rychleji rostou nové vlasy" (Tereza)

"Vlasy jsou kvalitnější"(Beata)

"Snížené padání pozoruji, je to mnohem lepší než minulé zimy. Vlasy jsou opravdu lesklejší a "živější" (Jarka)

"Vlasy jsou pružnější, živější, zkrátka na pohled i dotek jsou kvalitnější" (Petra)

"Výrazné omezení padání vlasů" (Jarmila)

"Ztrácí se akné, pleť je jasnější, projasněná, pevnější" (Simona)

"Moc spokojená, zlepšení pleti, stavu vlasů, nálady a více energie" (Lucie)

"Rozhodně se zvýšil počet nových vlasů. Velmi mě překvapila příjemná chuť oleje." (Eva)

"Jednoznačně doporučuji proti vypadávání vlasů. Před užíváním jsem vyčesala plnou vanu, nyní mi vypadne jen tak 10 vlasů." (Kateřina)

"Už se tolik nelámou, nemastí se co druhý den, padání je minimální" (Natálie)

"Vlasy mi přijdou objemnější a hebčí. Také jsem měla problémy s svěděním hlavy, což vymizelo." (Karolína)

 

 

VAŠE POZOROVÁNÍ TÝKAJÍCÍ SE CELKOVÉHO ZDRAVÍ

"Bez bolesti při menstruaci, nevím zda to může souviset" (Monika)

"Celkově jsem se cítila lépe a vzhledem k tomu, že jsem testovala zrovna při velkém psychickém napětí, myslím, že to pozitivně přispělo k zvládnutí" (Petra)

"Menší vliv hormonů na pleť v rámci cyklu" (Natalie)

"Možná snad i mírné zvýšení energie" (Vlaďka)

" Určitě zlepšení předmenstruačního syndromu. Neměla takové výkyvy nálad jako před užíváním oleje." (Simona)

"Snížení bolesti kloubů" (Eva)

"Mám dobrou imunitu, vždy jak bylo takové počasí, tak jsem byla dost nachlazená a nemocná. Ale teď se zatím držím, a myslím si díky tomu přípravku." (Monika)

"Trochu víc energie" (Dana)

"Myslím, že se zmírnily, o něco, příznaky mé menopauzy. je mi 50 let a menopauza mě přepadla bez varování právě také po prodělání Kovidu v říjnu 2022" (Šárka)

"Zlepšení hormonálních výkyvů" (Tereza)

"Více energie" (Simona)

"Zvýšení energie, snížení menstruační bolesti, bez nočního pocení"

"Měla jsem více energie, PMS mě vůbec netrápil žádné návaly horka, pocení." (Helena)

"Zlepšení bolestivé menstruace" (Blanka)

"Me posledni dvě menstruace byly zcela bezbolestne a kratke. To vnimam jako velky plus" (Jana)

 

CELKOVÝ PŘÍNOS UŽÍVÁNÍ PURLY OMEGA SKIN & HAIR?

 " Užívání doplňku Purly Omega, SKIN & HAIR hodnotím velice pozitivně i přesto, že mi chuťově nějak nesedlo, uvažují o pokračování v užívání, protože si myslím, že dlouhodobě bude mít větší účinek. " (Kornélie)

"Jsem moc rada, že jsem mohla vyzkoušet tento přípravek, vlasy a pleť se mi zlepšily, zpomalilo se mi padání vlasů a rostly rychleji než obvykle. Moje pleť vypadá projasněná." (Anna)

 "Tento výrobek mě mile překvapil, sice na požití jsem si musela zvyknout, protože není jako ostatní doplňky stravy, ale výsledky má kvalitní " (Natálie)

"Jasně vnímám celkový benefit Purly Omega skin and hair na kvalitu vlasů i pleti, navíc chuťově velmi příjemný takže se dobře užívá. " (Jarmila)

"Velmi se mi zlepšila pleť i pokožka hlavy, ustalo svědění a olupování kůže. Také mi přípravek pomohl s trávícími obtížemi." (Karolína)

"U pleti pozoruji mírné zlepšení, větší zlepšení u vlasů, a celkově se cítím lépe, více energie." (Helena)

"Používání Purly Omega skin & hair je jednoduché, často jsem svou denní dávku balila jen tak na salát nebo do smoothie, i samotná chuť není rušivá nebo nepříjemná, jako to obvykle u preparátů tohoto typu bývá. Zlepšila se mi elasticita pokožky a pleť získala zářivější vzhled. Přestaly mi také padat vlasy v tak šíleném množství, jako tomu bylo před užíváním Purly. Mám velmi pozitivní zkušenost." (Blanka)

"Na padání vlasů bych určitě výrobek doporučila. Na pleti také vidím pozitivní změny, když se tak dívám po okolí, tak moje pleť vypadá mladistvěji než u vrstevnic."(Vladimíra)

"Moje hodnoceni je 8/10, očekávala jsem asi větší vliv na stimulaci růstu vlasu. Jinak plet mi přijde živějsi, jasnějsí a zbaveni se bolestivé menstruace beru jako velmi příjemný bonus." (Jana)

"V mnohých věcech je velkým přínosem. Jsem za tuhle příležitost nesmírně vděčná a hlavně za to, že jeden doplněk stravy dokáže pomoci v hned několika oblastech." (Michaela)

"Zdravi pleti - pomohlo se suchosti pleti, asi jsem Purly doplnila chybejici zdrave oleje ve stravě. Vlasy- lamave, moc nepomohlo, ale tezko se mi hodnoti pripravek v nejnarocnejsim obdobi - v zime.. i kdyby neco ovlivnil, je mozne, že kvuli mrazum to ani nepoznam. Celkove zdravi - nemam tolik chut na sladkosti a junk food, predpokladam že je to zarazenim zdravych oleju do stravy." (Nikola)

 "V mém případě mi Purly Omega olej pomohl u problémů s vlasy. Začaly mi růst o dost rychleji a přestaly padat podstatně méně než před užíváním." (Nika)

"Určitě došlo ke zlepšení, moje pleť je v daleko lepší stavu, nehty jsou pevnější a velká změna je znát na vlasech" (Petra)

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu