Doprava ZDARMA při nákupu nad 1000 Kč se Zásilkovnou!

Jak zastavit padání a obnovit růst vlasů

Nenasycené mastné kyseliny, tzv. Omega mají celou řadu dobře známých přínosů pro lidské tělo. Kromě toho mají i zcela výjimečný vliv na naše vlasy, jejich růst a sílu.

 

OMEGY SNIŽUJÍ VYPADÁVÁNÍ A ZVYŠUJÍ KVALITU VLASŮ 

Vlivu omega kyselin na zdraví a vzhled vlasů se věnuje celá řada vědeckých studií. 

Například, studie1 z roku 2015 sledovala po dobu 6 měsíců účinky omega kyselin na padání, hustotu a sílu vlasů u 120 žen. 

 

STUDIE PŘINESLA SKVĚLÉ VÝSLEDKY

  • 89,9 % žen - snížení vypadávání vlasů 
  • 86,1 % žen - zesílení struktury vlasů 
  • 87,3 % žen - zvýšení hustoty vlasů 

 

Omega kyseliny dodávají výživu vlasovým folikulům, upravují stav vlasové pokožky a snižují záněty, které mohou být příčinou zvýšeného padání a řídnutí vlasů.  

 

ZASTAVTE PADÁNÍ A OBNOVTE RŮST VLASŮ
POMOCÍ PURLY OMEGA 3-5-6-9, SKIN & HAIR
 

Výborným zdrojem omega kyselin, s úžasnými účinky na vlasy jsou 100 % rostlinné oleje Purly Omega, SKIN & HAIR,  získávané ze semínek pupalky dvouleté, lnu setého, černého rybízu a granátového jablka. Celý komplex je navíc obohacen o důležité vitamíny, koenzym Q10 a beta-karoten.

Kromě získání krásných a silných vlasů, projasníte také vzhled své pokožky. 

 

Purly Omega, SKIN & HAIR si můžete pořídit ZDE.

 

 

PRAVIDELNOST JE DŮLEŽITÁ 

Pokud toužíte pro zdravých a hustých vlasech s okouzlujícím leskem, pravidelnost v užívání omega kyselin je k dosažení optimálních výsledků skutečně klíčová. Nečekejte zázračné změny po pár dnech. Na druhou stranu změna kvality vlasů, která přichází zevnitř je "skutečná" a opravdu dlouhodobá.

 

EFEKT UVIDÍTE ZA 4-6 TÝDNŮ

První změny, a růst nových vlasů, můžete očekávat během 4-6 týdnů. Nové jemné vlásky (tzv. baby hair) začnou růst po celé hlavě. První osobou, která si toho většinou všimne je kadeřnice, protože kdo z nás si vidí na zátylek nebo temeno hlavy.

 

Pokud je padání a řídnutí vlasů váš problém, už na nic nečekejte a dopřejte svým vlasům pořádnou dávku výživy a energie "zevnitř". Nečekejte, že vás zachrání zázračný šampon.

 

 

 

1 Le Floc'h C, Cheniti A, Connétable S, Piccardi N, Vincenzi C, Tosti A. Effect of a nutritional supplement on hair loss in women. J Cosmet Dermatol. 2015 Mar;14(1):76-82. doi: 10.1111/jocd.12127. Epub 2015 Jan 8. PMID: 25573272. 

Zpět do obchodu