Doprava ZDARMA při nákupu nad 1000 Kč se Zásilkovnou!

Jak Omega kyseliny ovlivňují fungování pleti

"Naše strava obsahuje nedostatek omega kyselin." Tohle tvrzení asi nikoho nepřekvapí. Slýcháme to z mnoha stran. Je potřeba zařadit do jídelníčku tučné mořské ryby, avokádo, hodně ořechů.....

Zvládáte na to myslet a daří se vám to?

 

Pojďme se se společně podívat, co se děje s naší pletí, pokud jí nedopřáváme dostatek nenasycených mastných kyselin, tzv. Omega. 

 

Omega kyseliny jsou přirozenou součástí obalů našich kožních buněk. Pokud jich mají kožní buňky nedostatek, jejich obal je velmi tuhý a nepružný.

Přes tuhý obal buňky velmi špatně prostupují živiny z naší stravy, buňky nejsou schopny přijímat dostatek kyslíku a vody. Současně s tím dochází ke zhoršení schopnosti odvádět odpadní látky z kožních buněk. Tento odpadní materiál se nám hromadí v naší pokožce.

Asi si dokážete představit, že taková pleť není zrovna v nejlepší kondici, může mít větší sklon k akné a ekzémům. Ztrácí vnitřní jas, pružnost a rychleji stárne.

 

 

Naopak, buňka, která má dostatek omega kyselin je krásně pružná. Přes její měkký obal dobře procházejí živiny, voda i kyslík. Kožní buňka má spoustu energie, dobře funguje a lehce odvádí odpadní látky. 

Pleť dostatečně vyživovaná pomocí kvalitních omega kyselin září zdravím, má sjednocený tonus, je sametově hebká a pružná. Snadno odolává negativním vlivů znečištěného prostředí nebo UV záření.

Pleť pomaleji stárne a udržuje si mladistvý vhled. 

 

Pokud plánujete začít hledat ten nejlepší zdroj Omega kyselin pro podporu zdraví a krásy Vaší pokožky, doporučujeme 100 % čisté, veganské Omega kyseliny lisované z pupalky dvouleté, černého rybízu a granátového jablka, obohacené o další důležité vitamíny - Purly Omega, SKIN & HAIR. 

 

 

Zpět do obchodu