Doprava ZDARMA při nákupu nad 1000 Kč se Zásilkovnou!

Testování Purly Omega - vliv na vypadávání a růst vlasů

Výsledky testování

Purly Omega 3-5-6-9, SKIN & HAIR

VLIV NA VYPADÁVÁNÍ, RŮST A KVALITU VLASŮ

 

 

TESTOVALO 28 ŽEN, KTERÉ TRÁPILO VELKÉ PADÁNÍ VLASŮ


Sledování probíhalo po dobu 6 týdnů v období prosinec 2022 až leden 2023. Testování se zúčastnilo 28 žen ve věku 24 - 64 let, které trpěly nadměrným vypadáváním vlasů. Před zahájením sledování a po jeho ukončení všechny respondentky vyplňovaly podrobný dotazník týkající se aktuálního stavu svých vlasů. Výsledky hodnocení nebyly vázány na odměnu ani žádným jiným způsobem ovlivňovány.

 

VĚKOVÉ ROZMEZÍ 25 - 64 LET

Věkové zastoupení respondentek v různých věkových skupinách bylo rozloženo rovnoměrně (skupiny 25-34 let, 35-44 let, více než 45 let). Účastnice sledování užívaly každý den 5 ml komplexu rostlinných omega olejů  3-5-6-9, Purly Omega, SKIN & HAIR, doplněk stravy. 

 

PROBLÉM VELKÉHO PADÁNÍ VLASŮ BYL VĚTŠINOU DLOUHODOBÝ

Před zahájením sledování 66,6 % žen uvedlo, že je nadměrné padání vlasů trápí dlouhodobě (více než rok), 33,4 % žen trpělo problémem s padáním vlasů po dobu kratší než 1 rok. Většina ze zapojených žen neznala příčinu velkého padání svých vlasů. Některé ženy uváděly hormonální změny (porod, menopauza) nebo prodělání nemoci (např. COVID).

 

 

SKVĚLÉ VÝSLEDKY JIŽ BĚHEM 6 TÝDNŮ

 

Sledování prokázalo pozitivní účinky komplexu rostlinných omega olejů 3-5-6-9, Purly Omega SKIN & HAIR na vypadávání a podporu růstu vlasů.  

Úplné zastavení nebo snížení intenzity padání vlasů pozorovalo 82,2 % žen. 

Růst nových vlasů pozorovalo během 6 týdnů trvání sledování 50 % žen. 

 

Překvapením byl relativně rychlý nástup účinku, kdy výrazný viditelný efekt nastoupil již po 3-4 týdnech od zahájení pravidelného užívání. Produkt prokázal také pozitivní vliv na snížení lámavosti a zvýšení lesku vlasů.

Ve výsledcích sledování nebyly zaznamenány výrazné rozdíly v účinku produktu v závislosti na věku uživatelek. Negativní zkušenost s výrobkem (zvýšení lámavosti vlasů a nehtů) pozorovala jedna respondentka.

 

 

 

 

VÝRAZNÉ SNÍŽENÍ PADÁNÍ VLASŮ

 

Po 6 týdnech pravidelného užívání Purly Omega SKIN & HAIR znamenalo pozitivní vliv 46,5 % žen u kterých došlo zcela k zastavení vypadávání vlasů,  35,7 % účastnic pozorovalo snížení intenzity nadměrného padání.

 

 
 

 

Kromě výrazně pozitivního vlivu při problémech s padáním vlasů, hlásilo při ukončení sledování růst nových jemných vlasů (podrostů) 50 % žen, celkově rychlejší růst vlasů pozorovalo 25 % žen.

 

 

RYCHLÝ NÁSTUP ÚČINKU


Zajímavým parametrem sledování byla rychlost nástupu účinku po zahájení pravidelného užívání Purly Omega, SKIN & HAIR. Nejvýraznější nástup účinku byl pozorován po 3-4 týdnech pravidelného užívání, přičemž některé ženy zaznamenaly ustávání padání vlasů již po 1-2 týdnech od zahájení sledování.

 

 


 

ZLEPŠENÍ LESKU A LÁMAVOSTI 

 

Přibližně 60 % účastnic uvedlo před zahájením sledování problémy s velkou lámavostí vlasů. Po 6 týdnech pozorovalo snížení lámavosti vlasů 78,5 % ze všech účastnic.

Pouze velmi málo žen bylo na počátku sledování spokojeno s leskem svých vlasů (pouze 20 %). Z celkového počtu všech respondentek, zaznamenalo ke konci studie zvýšení lesku vlasů 71,4 % žen.

 

ZLEPŠENÍ VZHLEDU PLETI

 

Mimo statistické hodnocení byl opakovaně zaznamenán pozitivní vliv na také na snížení svědivosti vlasové pokožky, zlepšení akné, suchosti pokožky a celkové projasnění pleti

 

 

HORMONÁLNÍ BALANC A VÍCE ENERGIE

Mimo očekávaný vliv na stav vlasů a pleti, byl u více žen zaznamenán také pozitivní vliv na hormonální rovnováhu, snížení bolestivé menstruace, zvýšení energie a zlepšení zažívání.

 


VYBRANÉ RECENZE NĚKTERÝCH ÚČASTNIC

I pleť působí vyživeně, plně, řekla bych, že je taková šťavnatější. U vlasů pozoruji především vliv na padání vlasů, které se při užívání výrobku výrazně zlepšilo. Ačkoliv jsem tedy vždy měla trošku problém s olejovou konzistencí (polykat olej mi prostě nejde), zvykla jsem si. Jako benefit vidím zlepšení zažívání – a to především tedy plynatosti.“

 

Purly je zázrak hlavně na pleť! Téměř mi to vyhladilo obličej, kůže je pružnější, v rámci pms nedocházelo k velkému zhoršení akné. Byla jsem unesena"

 

Ztrácí se akné, pleť je jasnější, projasněná, pevnější“

 

Bez bolesti při menstruaci-nevím zda může souviset“

 

Menší vliv hormonů na pleť v rámci cyklu“

 

„Jednoznačně doporučuji proti vypadávání vlasů. Před užíváním jsem vyčesala plnou vanu, nyní mi vypadne tak 10 vlasů.“„Jsem velmi ráda, že jsem mohla Váš výrobek vyzkoušet. Už jsem byla na pokraji zoufalství ze stavu svých vlasů a byla rozhodnuta je radikálně ostříhat, ale ještě před tímto úkonem jsem od Vás dostala tu zázračnou lahvičku vitamínů, vlasy jsou stále dlouhé, nepadají, jsou kvalitnější a po celé hlavě mám podrosty. Musím uznat, že mi výrobek opravdu výrazně pomohl.

 

„Rozhodně se zvýšil počet nových vlasů. Velmi mě překvapila příjemná chuť oleje.“

 

„Výborné, doporučila jsem známým s aknózní pletí a padajícími vlasy.“

 

„Myslím, že je to přínosné, pouze mi neseděla chuť.“

 

„Jsem velmi mile překvapena, pleť se zlepšila, vlasy jsou v lepším stavu a cítím se celkově lépe“

 
Zpět do obchodu