Doprava ZDARMA při nákupu nad 1000 Kč se Zásilkovnou!

Testování Purly Omega - vliv na stav a vzhled pokožky

Výsledky testování

Purly Omega 3-5-6-9, SKIN & HAIR

VLIV NA STAV A VZHLED PLETI

 

 

TESTOVALO 27 ŽEN S PROBLEMATICKOU PLETÍ

 

Sledování probíhalo po dobu 3 měsíců v období od listopadu 2022 do února 2023. Sledování se zúčastnilo 27 žen s problematickou pletí ve věku 18 – 64 let. Před zahájením sledování, v průběhu testování a po jeho ukončení všechny respondentky vyplňovaly podrobný dotazník týkající se aktuálního stavu své pleti. Výsledky hodnocení nebyly vázány na odměnu ani žádným jiným způsobem ovlivňovány.

Účastnice sledování užívaly každý den 5 ml komplexu rostlinných omega olejů 3-5-6-9, Purly Omega, SKIN & HAIR, doplněk stravy.

Před zahájením sledování uvedlo 89,7 % žen, že je trápí citlivá pleť. Z přihlášených žen trpělo 86,2 % žen na akné, 82,8 % na suchou pleť a 75,9 % žen uvedlo, že je trápí jemné linky v okolí očí nebo vrásky. Mnoho žen mělo navíc problémy také s vlasy, které se projevovaly nadměrným padáním, silně se mastícími vlasy nebo na kvalitě vlasů (jemné a slabé, suché a lámavé). O vlivu přípravku Purly na vlasy si můžete přečíst ZDE.

 

STRUČNÉ SHRNUTÍ HLAVNÍCH POZNATKŮ

 Mezi hlavní sledované problémy patřila suchá pleť, akné, pupínky nejasného původu, červené flíčky, suché šupinky, ekzém, začervenání či podráždění pleti, rozšířené žilky, citlivá pleť a vrásky. U uživatelek, které trápily rozšířené žilky, pozorovalo 58,3 % z nich po užívání přípravku Omega pozitivní změny. Všechny ostatní sledované problémy se v porovnání se stavem před užíváním přípravku Purly zlepšily u 81,8 – 95,8 % žen.

 

hele, lidi sedí u ohně..Půjdu se taky ohřát a vyžebrat nějaký zytky. Co se mi asi tak může stát (4)

HODNOCENÍ STAVU PLETI PŘED UŽÍVÁNÍM, BĚHEM A PO UŽÍVÁNÍ

Ženy, které užívaly přípravek Purly Omega, měly hodnotit stav pleti před samotným užíváním, po měsíci a po 3 měsících užívání na škále 1-5 bodů (čím méně bodů, tím lepší stav - jako při známkování).

hodnocení stavu pleti (1)

DALŠÍ POSTŘEHY

Mimo statistické hodnocení byl opakovaně zaznamenán pozitivní vliv také na snížení svědivosti a loupání vlasové pokožky, celkové projasnění pleti a méně mastná oblast v T-zóně. Mnoho žen pozorovalo lesklejší a pevnější vlasy, rychlejší růst či zmírněné padání vlasů.

Kromě očekávaného vlivu na stav pleti a vlasů byl u více žen zaznamenán také pozitivní vliv na hormonální rovnováhusnížení bolestivé menstruace a příznaků premenstruačního syndromu nebo menopauzy (včetně návalů horka, pocení). Testující ženy často pociťovaly také více energie a zlepšení zažívání. Některé ženy pozorovaly například také menší bolestivost kloubů.

 

VYBRANÉ RECENZE NĚKTERÝCH ÚČASTNIC

„Jasně vnímám celkový benefit Purly Omega skin and hair na kvalitu vlasů i pleti, navíc chuťově velmi příjemný, takže se dobře užívá.“

„Myslím, že to opravdu stojí za zkoušku ať už na vlasy či na pleť. Já jsem se trochu bála zda mi přípravek sedne, ale jsem opravdu ráda, že jsem měla možnost tento výrobek vyzkoušet a zrecenzovat. Jsem s výsledky spokojená pomohlo to i mé psychice a tím jak se cítím. Děkuji Purly týmu za testování.“

„Používání Purly Omega skin & hair je jednoduché, často jsem svou denní dávku nalila jen tak na salát nebo do smoothie, i samotná chuť není rušivá nebo nepříjemná, jako to obvykle u preparátů tohoto typu bývá. Zlepšila se mi elasticita pokožky a pleť získala zářivější vzhled. Přestaly mi také padat vlasy v tak šíleném množství, jako tomu bylo před užíváním Purly. Mám velmi pozitivní zkušenost. Děkuji.“

„Velmi se mi zlepšila pleť i pokožka hlavy, ustalo svědění a olupování kůže. Také mi přípravek pomohl s trávícími obtížemi.

„Určitě došlo ke zlepšení, moje pleť je v daleko lepším stavu, nehty jsou pevnější a velká změna je znát na vlasech.

„Ráda bych pouze podotkla, že chuť produktu je opravdu příjemná. Velice mě tento fakt překvapil.“

 

 

Zpět do obchodu