Purly KOLAGEN jahoda, 200 g

Podporuje pružnost a dokonalou hydrataci pokožky. Přispívá k růstu pevných nehtů a silných vlasů. Jahodový nápoj s kolagenem, kyselinou hyaluronovou a vitamínem C.

Doplněk stravy

 

 

 

 

Skladem
390 Kč
Kategorie: PLEŤ
CHYSTÁME PRO VÁS (6)
Novinka Tip

Purly KOLAGEN je rozpustný jahodový nápoj s komplexním složením a vysokým obsahem účinných látek pro podporu krásného vzhledu pleti, vlasů a nehtů. 

 

DENNÍ DÁVKA OBSAHUJE  (1 lžíce rozpustného prášku)

5000 mg       hydrolyzovaného hovězího kolagenu = kolagenních peptidů

   120 mg        kyseliny hyaluronové

    80 mg        vitamínu C, který podporuje využitelnost a vstřebávání kolagenu

 

Balení 200g vystačí na 30 dní.

Denně se užívá 1 lžíce prášku rozmíchaná v rostlinném nebo živočišném mléce, nebo vodě.

 

PROČ PRAVIDELNĚ DOPLŇOVAT KOLAGEN A KYSELINU HYALURONOVOU

Kolem třicátého roku života naše tělo začíná snižovat produkci kolagenu a kyseliny hyaluronovéJedná se o dvě látky, které hrají klíčovou roli v pevnosti a hydrataci naší pokožky. 

 

HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN - zajišťuje pevnost a pružnost naší pokožky, přispívá ke snížení tvorby vrásek, napomáhá k pevným nehtům a vlasům, podporuje dobrou kondici pohybového aparátu.

 

KYSELINA HYALURONOVÁ - vyplňuje prostor mezi buňkami v naší pleti a přirozeně přitahuje do pokožky vodu, díky tomu zvyšuje hydrataci a udržuje pokožku krásně  "naducanou". Při pravidelném užívání přispívá ke snížení hloubky vrásek. 

 

VITAMÍN C - přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže.  Souběžné podávání společně s kolagenem zlepšuje jeho využití a podporuje pevnost pokožky

 

Pravidelné doplňování příjmu těchto látek se stalo standardem žen, kterým záleží na stavu své pleti. Pokud toužíte po co nejdelším udržení krásné pevné pleti, silných vlasů a nehtů, je zařazení užívání kolagenu a kyseliny hyaluronové do denní rutiny ta správná cesta. 

 

VÝHODY Purly KOLAGEN

jednoduché balení do znovu uzavíratelného sáčku, umožnilo snížení nákladů na výrobu a díky tomu vám můžeme nabídnout Purly KOLAGEN za velmi dostupnou cenu.

skvělá ovocná chuť, bez jakéhokoliv zápachu nebo příchuti rybiny. Přidáním Purly KOLAGEN do mléka během minutky vykouzlíte vynikající jahodový koktejl nebo smoothie. 

ve složení je vitamín C, který je důležitý pro vstřebávání kolagenu. Díky tomu při užívání Purly KOLAGEN nemusíte doplňovat samostatný vitamín C v tabletách (tak jako je tomu u mnoha jiných výrobků).

vysoký obsah účinných látek v denní dávce za bezkonkurenční cenu. Pokud vybíráte ten nejlepší kolagen pro svoji krásu nezapomeňte na porovnání množství látek v denní dávce, které je zcela zásadní pro dosažení požadovaného efektu na vaši plet, vlasy i nehty. 

 

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
B Avatar autora | 29.11.2022
Dobré pití, do ranního smoothie či jen tak s mlékem. :)
5
L Avatar autora | 19.11.2022
super složení, a chuť také, dávám do mléka a je to fajn
Zpět do obchodu