Doprava ZDARMA při nákupu nad 1000 Kč se Zásilkovnou!

Purly Kloubní KOLAGEN mandarinka 210g

Purly Kloubní KOLAGEN je doplněk stravy s vysokým obsahem kolagenu a doplněný o další funkční látky s cílem podpořit celkové zdraví oporné soustavy, zlepšit pohyblivost kloubů a snížit bolestivost při pohybových obtížích.

Díky ochucení práškem z lyofilizovaných (mrazem sušených) zralých mandarinek s jeho pomocí připravíte lahodný nápoj, ochutíte svůj jogurt nebo si jej přidáte do smoothie.

Skladem
Značka: Purly
419 Kč
Kategorie: NUTRACEUTIKA
KLOUBNÍ KOLAGEN MAND5
Novinka

PURLY KLOUBNÍ KOLAGEN mandarinka je doplněk stravy s vysokým obsahem kolagenu v jeho hydrolyzované formě, zajišťující účinné vstřebávání (tzv. kolagenní peptidy).

Přípravek je doplněný o další funkční látky s cílem podpořit celkové zdraví oporné soustavy, zlepšit pohyblivost kloubů a snížit bolestivost při pohybových obtížích.

PURLY KLOUBNÍ KOLAGEN je vhodné užívat nejen při akutních problémech (bolesti, úrazy, přetížení,...), ale také jako prevenci poškození kloubů při opakované zátěži nebo u pohybových komplikací spojených s věkem.

 

 

KOLAGEN JE VHODNÝ PRO

  • péči o klouby - hydrolyzovaný kolagen poskytne stavební bloky pro chrupavky, chondroitin sulfát podpoří zdravou strukturu chrupavky a extrakt z Boswellie pomůže snižovat zánět v kloubech

  • zmírnění bolesti - extrakt z Boswellie a chondroitin sulfát mají protizánětlivé vlastnosti, což pomáhá snížit bolest a nepohodlí spojené s kloubními problémy, jako je artritida

  • zlepšení pohyblivosti a snížení tuhosti kloubů

  • prevenci poškození kloubů - u lidí, kteří jsou vystaveni vyššímu riziku, zejména sportovci nebo jedinci s opakujícími se kloubními zátěžemi

 

Kolagen je nejhojněji zastoupená bílkovina vyskytující se v našem těle. Je součástí kloubů, svalů, šlach, vazů, ale také pokožky, pleti, nehtů a vlasů.

Produkce kolagenu v našich tělech s věkem klesá, proto je vhodné tento protein doplňovat.

 

 

HLAVNÍ SLOŽKY - DENNÍ DÁVKA OBSAHUJE (1 lžíce rozpustného prášku / 7 g)

 

3500 mg    hydrolyzovaného hovězího kolagenu = kolagenních peptidů
  350 mg    extraktu boswellia serrata
  300 mg    chondroitin sulfátu
    60 mg    hyaluronátu sodného
    55 mg    vitamínu C
     15 mg    piper nigra
1250 mg    ovocného prášku z mandarinek
1350 mg    březového cukru s přirozenou chutí a sníženým obsahem kalorií

 

 

OBSAH BALENÍ

Balení 210g vystačí na 30 dní.

 

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Denně se užívá 1 lžíce prášku (7 g) rozmíchaná v 75-100 ml rostlinného nebo živočišného mléka, vody, jogurtu apod.

 

 

SLOŽENÍ
Hydrolyzovaný kolagen, březový cukr (xylitol), prášek z pravého ovoce - mandarinky, extrakt z Boswellia serrata (kadidlovník pilovitý), chondoitin sulfát, hyaluronát sodný, vitamin C (jako kyselina L-askorbová), Piper nigra.

 

 

Kategorie: Doplněk stravy

Hmotnost: 210 g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu